slide3_bg

Müşteri odaklılık

Doğru müşteriye, doğru zamanda, doğru fiyat ile doğru teklifi vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Servis

Satışını yaptığımız ürünlerin kurulumundan, işletmeye alınmasına, eğitimlerin verilmesine ve garanti sürecinin takibine kadar tüm proses firmamız servis personeli ve firma uzmanları tarafından yürütülür.

Yedek Parça

Kapı ve pencere sektoründe tüm makinelerin ihtiyaçlarınız için her türlü yedek parça ,ilave ekipman ve diğer donanımların temini konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Video Tanıtımı

Bilgi, Kalite, Güven

Kalitenin ve fiyatın ön koşul, müşterinin vazgeçilmez olduğu günümüz dünyasında, Müşteri temsilciliği esasına kurulu sistem üzerinde Kaliteli hizmet doğru bilgilendirme prensiplerinden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Hizmetlerimiz

 • Pazar/Ürün Araştırması

  İthalat/ihracat pazarında mükellefin istediği, nomine edeceği satıcı/alıcı firmalarla temas kurmak, anlaşma için tercih edilen taraf ülkesinde görüşme/buluşma ortamını düzenlemek, alış/satış görüşmelerini başlatmak

 • Yabancı Dil Desteği

  Pazarlanacak/satın alınacak ürünün tanım,spesifikasyon ve standartlarını belirleyerek İngilizce/Rusça/Arapça çevirileri hazırlamak/yapmak/kontrol etmek

 • Müşteri ile Görüşme

  Ürün ile ilgili satış veya satın alma için yapılan görüşmelere müşteri beraberinde ve/veya temsilen katılmak, teklif/sipariş vermek, kontratları hazırlamak ve nihai bağlantıyı yapmak ve/veya yapılmasında yardımcı olmak.

 • İthalat / İhracat / Gümrük Evrakları

  İhraç edilecek eşya ile ilgili olarak fizibilite çalışmasının yapılması,eşya ile ilgili G.T.İ.P. tespiti,yüklenen aracın gümrük işlemlerinin takibi,ihraç edilecek eşyanın gümrük beyannamesinin düzenlenmesi ve operasyon işlemlerinin tamamlanması,gümrük çıkış beyannamesinin kapatılması,kapatılan gümrük çıkış beyannamelerinin ihracatçı nüshasının firmaya teslimi.

 • Nakliye/Yükleme/Paketleme

  Taşıyıcı/nakliye firmaların bulunmasında,navlun sözleşme/charter party anlaşmalarının yapılmasında,yükleme/tahliye operasyonlarının gözetiminde yardımcı olmak